Program Suceava

Programul activităților UNIFEST:

Vineri, 8 Noiembrie: 

- Treasure Hunt - Parc USV - ora 11:00

 

Sâmbătă, 9 Noiembrie:
- Waterpolo - Bazin USV - ora 12:00
- Cât Coastă? - USV, Corpul D, Amfiteatrul Nicolae Boțan - ora 16:00
- Seara de folk - PUB Boem La Fierărie - ora 20:00
- Campionat de Ping Pong - Casa de Cultură a Studenților - ora 09:00

Duminică, 10 Noiembrie:
- LanParty - USV, Corpul E, Sediul Asociațiilor, Ed041 - ora 08:00
- Seara în Motor’s Pub- Motor’s Pub- ora 20:00
-Campionat de volei - Sala de Sport USV - ora 09:00

Luni, 11 Noiembrie: 
- Workshop Acordarea Primului ajutor - USV, Corpul E, Sediul Asociațiilor, Ed041 - ora 14:00
- BoardGames - Pizza Industrial - ora 20:00

Marți, 12 Noiembrie: 
- Seara de film - Sala mare Observator USV - 20:00

Miercuri, 13 Noiembrie: 
- Workshop Game Development - USV, Corpul D, Amf. Remus Răduleț- ora 13:00
- Campionat de șah - Casa de Cultură a Studenților - ora 16:00
- Concurs de Cultură Generală - USV, Aula Corp E - ora 20:00

Joi, 14 Noiembrie:
- Debate Contest A STI DC- USV, Book Cafe - ora 12:00
- #FIRESCreciclează - Parcul Șipoțel - ora 14:00
- Donare de sânge - Centrul de transfuzie Suceva - ora 08:00
- Jocurile Copilăriei - USV, Corpul E, Sediul Asociațiilor, Ed041 - ora 18:00

Vineri, 15 Noiembrie:
- Karaoke- Padrino Lounge - ora 20:00
- Vizită la Observator  - Observator USV - ora 14:00

Sâmbătă, 16 Noiembrie:
- Concurs iKnow - USV, Corpul D, Amfiteatrul Dimitrie Leonida - ora 9:00
- Socializare - USV, Corpul E, Sediul Asociațiilor, Ed041 - ora 16:00 
- Meci de basket - Sala de sport USV- ora 10:00
- Cupa uniFEST - București 

Duminică, 17 Noiembrie: 
- Tenis de câmp - Parcul Tătărași - ora 14:00
- Campionat de LOL - USV, Corpul E, Sediul Asociațiilor, Ed041 - ora 10:00
- uniFEST Party - Padrino Lounge - ora 20:00

Luni, 18 Noiembrie: 
- Hand-Made - USV, Corpul E, Sediul Asociațiilor, Ed041 - ora 20:00

De asemenea, pe parcursul festivalului se va desfășura un Concurs de Fotografie și campionatul de fotbal - Cupa uniFEST

TOP